Cif Ultra Serum Kapsül Nasıl Kullanılır?

Cif Power&Shine Sprey nedir? Cif Power&Shine spreyleri tekrar tekrar kullanmaya olanak sağlayan Cif Ultra Serum Kapsül nasıl kullanılır? Cif Power&Shine sprey ve Cif Ultra Serum Kapsül hakkında detaylı bilgi için okumaya devam edin!

Güncellenmiş 14 Şubat 2023

·

Yazar

Okuma Süresi5 dakika

TemizSözlük logoBu makaleyi kaydetmek ister misiniz? TemizSözlük hesabı oluşturun ve makaleleri yer imlerine ekleyip tekrar ziyaret edebilirsiniz. Ücretsiz!
Zaten hesabınız var mı? Giriş yapmak
cif ultra serum mutfak nasıl kullanılır?

#CleanTok Ödüllerinde Oyunu Hemen Kullan!

Oy Kullanmak için Tıkla!

Cif Power&Shine Sprey nedir?

Banyo ve mutfağınızın güzelliğini ortaya çıkaran Cif Power&Shine mutfak ve banyo spreyleri %100 Cif gücüyle %100 performans sağlıyor.

Cif Power&Shine Mutfak, portakal ve limon özü sayesinde evinize baharı getirirken, yanmış, yapışmış yağları etkili bir şekilde çıkararak hijyenik bir temizlik sağlıyor. Üstelik zorlu yağları bile kolayca çözen yapısı, yüzeylerin çizilmesini de engelleyerek parlak kalmasına yardımcı oluyor. Salça lekelerine, donmuş yağ lekelerine, yemek kalıntılarına ve kirli lavaboya Cif Power&Shine Mutfak ile son verin!

Su ve sabun izleri, kir, kireç ve pas lekeleri üzerinde etkili Cif Power&Shine Banyo spreyi, etkili formülü ve kullanım kolaylığıyla banyo temizliğinde en büyük yardımcınız olmaya aday! Banyo fayansında, armatürde, küvet temizliğinde, duşakabin ve lavabo temizliğinde hijyenik temizlik sağlarken iz bırakmadan göz alıcı parlaklık sağlarken uzun süreli ferahlık ve güzel koku da sağlar.  

Temizlik denince akla gelen ilk marka olan Cif, Power&Shine sprey serisiyle %100 güç, kusursuz sonuç sağlarken doğaya karşı korumacı tutumuyla da günden güne sevgimizi arttırıyor.

Peki, neden Cif Ultra Serum Kapsül?

Daha az plastik, daha az atık diyerek yola çıkan Cif Ultra Serum Kapsüller, %100 geri dönüştürülebilir şişede üretiliyor. Cif Power&Shine şişelerinin tekrar tekrar kullanılmasına olanak sağlarken atık üretimini azaltarak çevreyi korumanıza da  yardımcı oluyor. Üstelik %25 daha avantajlı!

Hem ekonomik hem daha az plastik içeren Cif Ultra Serum Kapsül nasıl kullanılır?

 1. 1

  Biten Power&Shine şişesinin sprey bağlığını döndürerek çıkarın.

 2. 2

  Şişenin kenarında yer alan çizgiye kadar yani 630 ml su doldurun.     

 3. 3

  Cif Ultra Serum Kapsülün kapağını çıkarmadan Power&Shine şişesinin boynuna takın.   

 4. 4

  Cif Ultra Serum Kapsülü saat yönünde döndürmeye başlayın.   

 5. 5

  “Tık” sesi gelene kadar çevirin. Ses geldiğinde kapak açılarak kapsül boşalacak.  

 6. 6

  Kapsülü çıkarmadan hafifçe şişeyi çalkalayın. Kapsülün tamamen boşalmasına yardımcı olun.   

 7. 7

  Kapsül boşaldığında kapsülü çıkarın.     

 8. 8

  Sprey başlığı yeniden takın ve kullanıma hazır hale getirin.

Power&Shine spreylerin 10 kat konsantre hali olan Cif Ultra Serum Kapsüllerin nasıl kullanıldığını artık biliyorsunuz! Siz de kapsülleri tercih edin, hijyenik temizlik sağlarken hem bütçenizi hem doğayı koruyun.

#CleanTok™'a hoş geldiniz!

Tiktok'ta temizliğin adresi. TemizSözlük tarafından getirildi.

Keşfet
TikTokTemizSözlük
tiktok-banner
 • Mutfak Temizliği Nasıl Yapılır?

  Mutfak temizliğini kısa tutmak istiyorsanız bulaşıkları yığmak yerine doğrudan makineye koyabilir, yemek yaparken çöpleri biriktirmek yerine hemen atabilir ve evyeyi her gün hızlıca silebilirsiniz. Mutfak temizliğinde püf noktalar, temizliği organize bir şekilde yapmayı sağlar:

  1. 1

   Ocak ve Fırın

   Ocağı silin ve parçaları yıkanabiliyorsa bulaşık makinesine atın. Fırın ızgaralarında zorlu lekeler varsa önce bir süre suda bekletin ve bu sırada fırının içini silin.

  2. 2

   Buzdolabı ve Buzluk

   Buzdolabındaki tarihi geçmiş gıdaları atın ve boşaltarak her rafı silin. Buzluğu temizlemek istiyorsanız buzdolabının fişini çekin. İçini silmek için dışarı çıkarttığınız donmuş ürünleri soğukta tutmaya özen gösterin.

  3. 3

   Mutfak Dolapları

   Mutfak dolaplarındaki tarihi geçmiş ürünleri atın ve rafları iyice silin. Dolapların dışını da silmeyi unutmayın.

   Mutfak Rafında Kavanozlar
  4. 4

   Lavabo ve Evye

   Lavabonuzu silerken bulaşık deterjanının yağ sökücü özelliğinden faydalanın. Evyeyi silerken vakit kaybetmeden maksimum hijyen sağlamak için Cif Power Shine Mutfak gibi bir sprey temizleyici kullanın.

  5. 5

   Küçük Ev Aletleri

   Mutfak temizliği püf noktalarından biri de mikrodalga fırın ve mikser gibi küçük eşyaların içlerini de temizlemeyi unutmamaktır.

 • Banyo Temizliği Püf Noktaları

  Pratik ve kolay bir banyo temizliği için aşağıdaki banyo temizliği püf noktaları ve ipuçlarını uygulayabilirsiniz.

  1. 1

   Tuvaleti temizleyin

   Klozet içindeki kireç temizleme işlemi için biraz Domestos Köpük Çamaşır Suyu sıkın. Aktif mikro köpük teknolojisi sayesinde yüzeylere tutunabilen yeni nesil köpük çamaşır suyunun beyazlatma gücüne güvenin ve temizliğe devam edin. Ovalama gerektirmeyen formülüyle Domestos Köpük Çamaşır Suyunu uygulayıp sifonu çekmeden önce, tuvalet temizleyicisinin koku ve lekeler üzerinde derinlemesine etkili olması için yüzeyde bir süre kalması gerekir. Siz de bu sırada diğer işlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Klozet içi nasıl temizlenir merak ediyorsanız tuvaletteki kireci temizleme yöntemlerini uygulayabilirsiniz.

  2. 2

   Lavaboyu temizleyin

   Tuvalete dokunduktan sonra ellerinizi yıkayın. Temiz ve kuru bir bezle lavabodaki fazla suyu silin, lavabo ve muslukları çamaşır suyu benzeri bir ürünle temizleyin. Lavabo temizliği adımlarını izleyerek lavabonuzdaki lekelerden kurtulabilirsiniz.

  3. 3

   Küveti ve duş kabinini temizleyin

   Domestos Köpük Çamaşır Suyu gibi güçlü temizleyici bir ürünü küvet ve duş kabini camına püskürtün. Yüzeylere tutunan köpük sayesinde su kalıntılarına ve kirlere hızlıca müdahale ederken tam anlamıyla hijyene kavuşun. Böylece biriken sabun kalıntılarından kurtulurken banyonuzun temiz ve ferah kokmasını sağlarsınız. Su lekelerini çıkarmak için duş kabini camını kuru bir bezle hızlıca silin.

  4. 4

   Yerleri temizleyin

   Banyo zeminini süpürün ve bu işlemi yaparken köşelerde birikmiş toz topaklarını da unutmayın. Banyonuz halı kaplıysa elektrik süpürgenizi kullanın. Saç ve tüy gibi büyük toz parçalarını çöpe atın. Gerekiyorsa çöp poşetini değiştirin.

  5. 5

   Son dokunuşlar

   Misafirleriniz gelmeden birkaç dakika önce banyonuzu kontrol ederek yapmayı unuttuğunuz bir şey kaldı mı veya ortada duran gereksiz bir şey var mı diye bakın. Tuvaleti fırçalayıp sifonu çekmeyi unutmayın. Siz banyonun temizliğini bitirene kadar, tuvalet temizleyicisi etkisini göstermiş olacaktır.

  6. 6

   Çok amaçlı ürünler kullanın

   Zamanınız kısıtlıysa, her yüzeye uygun ürünü bulmak için dolapları karıştırarak vakit kaybetmeyin. Çok amaçlı ürünler bu durumlarda idealdir. Domestos Hijyenik Çok Amaçlı Sprey gibi temizlik malzemeleri banyo lavabosundan fayanslara, küvetten duş kabinine kadar hemen hemen her yüzeyde kullanılabilir.

  7. 7

   Dip köşe temizleyin

   Banyonuzu ayda en az bir kez dip köşe temizleyin; fayansları silin, duvarlardaki küfleri temizleyin ve dolapların üstü gibi ulaşılması zor yerlerin tozunu alın. Detaylı temizliklerinizde özellikle banyodaki küf lekeleri kolaylıkla nasıl temizlenir diye merak ediyorsanız, “Banyodaki Küf Lekeleri Nasıl Çıkar” başlıklı yazımız size yol gösterecektir.

Anket

Covid – 19 pandemi dönemindeki hayat tarzınız ,kıyafetlerinizden çıkarmaya çalıştığınız leke türlerini etkiledi mi ?

0 Oy Kullanıldı

Bu makale yardımcı oldu mu?