Unilever logo
TemizSözlük logo
Çekilişe katılmak için hemen kaydolun

Sevdiklerin için Hijyenden Ödün Verme

Kullandığınız tüm temizlik ürünlerinde olduğu gibi çamaşır suyunda da ürün içeriğini ve etkilerini merak edebilirsiniz. Çamaşır suyu hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri bu yazıda bulacaksınız. Hemen göz atın!

Güncellenmiş

Domestos Ambalajı 1
Reklam
Sign Up Banner

Hijyen amacıyla bu kadar sık kullanılan bir ürünün kendiniz ve sevdikleriniz için ne gibi bir öneme sahip olduğunu bilmek, sağlıklı bir yaşam bakımından oldukça önemli. O zaman çamaşır suyuna dair en net gerçekleri öğrenmeye ne dersiniz? İşte çamaşır suyu ile ilgili doğru bilinen yanlışlar, merak edilenler ve cevapları…

Limon Sirke ve Doğal Maddeler

Sirke, Limon ve Karbonat Ev Temizliğinde Tam Dezenfeksiyon Sağlamak İçin Yeterli midir?

Evinizdeki malzemelerle hazırlanan karışımların ev dezenfeksiyonu konusunda kanıtlanmış bir özelliği yoktur. Evlerimizde dezenfeksiyon sağlamak için zararlı mikroorganizmaları yok etme konusunda etkisi kanıtlanmış ve güvenilir üreticiler tarafından sunulan çamaşır suyu ya da çamaşır suyu katkılı ürünler tercih edilmelidir.

Çamaşır Suyu ve Lavabo Temizliği

Reklam

MPU Sign Up Banner

Çamaşır Sularında Kullanılan Sodyum Hipoklorit, Bilinen Adıyla Klor, İnsan Sağlığı Açısından Güvenli midir?

Sodyum Hipoklorit, bilinen adıyla klor, oldukça geniş bir kullanım alanı olan etkili bir dezenfektandır ve çamaşır suyu ürünlerinde yasal mevzuata uygun sınırlamalar içinde kullanılmaktadır. Diğer temizlik ürünleri gibi çamaşır suları da ürün ambalajında yer alan kullanım talimatlarına uygun olarak kullanıldığı sürece insan sağlığı açısından güvenli ürünlerdir.

Çamaşır Suyu Ambalajı
Anket

Mutfak ve banyo yüzeylerinizi temizledikten sonra temiz ve dezenfekte olduğunu nasıl anlıyorsunuz ?

0 Oy Kullanıldı

Çamaşır Suları İnsan Sağlığı Açısından Güvenli midir?

Tüm temizlik ürünlerinde olduğu gibi çamaşır suyu da kullanım talimatlarına uygun olarak muhafaza edildiğinde ve kullanıldığında güvenli bir hijyen ürünüdür. Dezenfektan sınıfına giren çamaşır suları, her gün milyonlarca insan tarafından evlerde, hastanelerde, okullarda; bakteri ve virüs ile mücadele etmek için güvenle kullanılmaktadır.

Çamaşır Suyu ve Tuvalet Temizliği

Klorlu Çamaşır Suyu Ev Dezenfeksiyonunda Bilinen En Etkili Üründür

İlk kez Domestos tarafından formülize edilen yoğun kıvamlı çamaşır suyu, yüzeylerden akarak kısa sürede yok olmuyor, oluşturduğu “koruma kalkanı” ile maksimum hijyen sağlıyor. Siz de Domestos Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu çeşitlerini evinizde güvenle kullanın, bu sayede sevdikleriniz için hijyenden ödün vermeyin!

Aslen yayınlandı