Akıllı Alışveriş Tüyoları

Ev temizliğinde kullanabileceğiniz etkili ürünleri sizin için listeledik. Yazımızı sonuna kadar okuyun, Kasım indiriminde temizliğe dair tüm ihtiyaçlarınızı tamamlayın!

Güncellenmiş 22 Şubat 2023

·

Yazar

Okuma Süresi2 dakika

TemizSözlük logoBu makaleyi kaydetmek ister misiniz? TemizSözlük hesabı oluşturun ve makaleleri yer imlerine ekleyip tekrar ziyaret edebilirsiniz. Ücretsiz!
Zaten hesabınız var mı? Giriş yapmak
Online alışveriş yapan kadın

#CleanTok Ödüllerinde Oyunu Hemen Kullan!

Oy Kullanmak için Tıkla!

Giyimden teknolojiye, mobilyadan temizlik ürünlerine kadar uygulanan indirimler, her yıl olduğu gibi bu yıl da Kasım ayında tekrarlanıyor.

Bütçesini düşünenler, tasarruf etmek isteyenler için mükemmel bir fırsat olan Kasım ayı indirimlerini kaçırmayın, alışverişin yapmanın keyfine varın.

Temiz Sözlük olarak, hem ailesini hem bütçesini düşünenler için temizlik ürünlerinin etkisini sizin için inceledik, listeledik. Size de sadece bütçenizi düşünüp indirimi kaçırmadan Kasım alışverişinizi tamamlamak kaldı.

Hadi başlayalım…

Yaşam koşuşturmacası sebebiyle her şeyin hızlı olmasına alıştık. Bu yüzden temizlikte de temizlik ürünlerinde de her şeyin en kolayını ve en hızlısını öneriyoruz, tabii bunu yaparken akıllıca seçimler yapıp maksimum hijyen sağlamayı da göz ardı etmiyoruz. Hızlı ve Pratik Ev Temizliği yazımızı okuyun, ihtiyaçlarınız hakkında bilgi edinin. Kasım indiriminde yararlanabileceğiniz ürünleri listenize ekleyin!

Mutfaktan gelen lezzetli yemek kokularını bir köşeye bırakın, mutfağınız her zaman mis gibi koksun, parlaklığıyla göz doldursun. Tertemiz mutfaklar için mutfak nasıl ve hangi ürünlerle kolayca temizlenir öğrenin. Günlük hayatınızda zaman kazandıracak mutfak ve mutfak dolabı düzeni tüyolarını okuyun, düzen için gerekli ürünleri de indirimli alışveriş listenize eklemeyi unutmayın.

Bir evde mutfaktan sonra temizliğine en çok dikkat edilen yer banyo ve tuvaletlerdir. Temiz bir mutfak ve banyo, insan sağlığı için çok önemli. Üstelik sanılanın aksine, iyi bir strateji ve doğru ürünlerle banyo temizliğini kolayca yapabilir hem kendinizi hem sevdiklerini mikroplardan koruyabilirsiniz. Hijyenik banyo temizliği yazımızı okuyun, doğru yöntem ve ürünleri öğrenin.

Ev temizliği için tüm tüyo ve akıllıca ürünleri öğrendik, sepetimize ekledik. Peki ya kıyafetlerimiz? Severek alınan kıyafetlerin uzun süre tertemiz kalmasını kim istemez ki? İşte bu yüzden kıyafet temizliği nasıl yapılır, çamaşırlar nasıl ayrılır, kaç derecede yıkanır gibi soruların cevaplarını yazımızdan öğrenin, kıyafetleriniz ilk günkü gibi kalsın. Unutmayın, etkili ve kalıcı yumuşatıcı kokusu tüyolarıyla kıyafetlerinizin uzun süre mis gibi kokması da mümkün!

İşte temizliğe dair birçok tüyoyu öğrendiniz. Şimdi sıra Kasım’ın süper indirimlerini incelemek ve ihtiyaç listenizdekileri edinmek!

Temiz Sözlük önerisi: En indirimli temizlik ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.

#CleanTok™'a hoş geldiniz!

Tiktok'ta temizliğin adresi. TemizSözlük tarafından getirildi.

Keşfet
TikTokTemizSözlük
tiktok-banner
 • Deterjanların Olduğu Banyo Dolabı Nasıl Düzenlenir?

  Bu dolaba genellikle her gün kullanılmayan temizlik fırçaları, süngerler, temizlik bezleri, yüzey temizleyiciler ve tuz ruhu gibi kuvvetli temizlik ürünleri yerleştirilir.

  1. 1

   Banyo Malzemelerini Sınıflandırın

   Banyo dolabı düzeni için hepsini bir noktada topladığınız eşyalardan bu gruba girenleri ayırarak işe başlayın. İçerisinde az deterjan kalmış büyük ambalajların içeriğini daha küçük kapalı kaplara aktararak yer tasarrufu sağlayın. Bunun için kullanmadığınız cam kavanozlardan yardım alabilirsiniz. Sıklıkla kullandıklarınızı ayırın. Daha az kullandıklarınızı dolabın arkasına, sıklıkla kullandıklarınızı dolabın önüne gelecek şekilde yerleştirin. Böylece farklı banyo depolama alanları oluşturarak deterjanları yerleştirebilirsiniz.

  2. 2

   Kutulardan Faydalanın

   Banyo dolabı düzeni için hepsini bir noktada topladığınız eşyalardan bu gruba girenleri ayırarak işe başlayın. İçerisinde az deterjan kalmış büyük ambalajların içeriğini daha küçük kapalı kaplara aktararak yer tasarrufu sağlayın. Bunun için kullanmadığınız cam kavanozlardan yardım alabilirsiniz.

  3. 3

   Dolap İçi Rafları İşinizi Kolaylaştırabilir

   Lavabo altı dolaplarının yüksekliği genellikle büyüktür. Bu alanı daha verimli kullanmak için dolap içi raf kullanabilir, arkada kalan deterjanlara daha kolay ulaşabilirsiniz. Bu rafların altlarına küçük hacimli eşyaları koyabilirsiniz.

  4. 4

   Sepet ve Askılar Kullanın

   Banyo dolap içi düzeni için sepet ve kutuları kullanabilirsiniz. Sünger, temizlik bezi, eldiven gibi küçük eşyaları dolap kapaklarının iç kısmına yerleştireceğiniz sepetlerin içine koyabilir veya dolap içi askılara asabilirsiniz. Böylece bu küçük eşyaları aramak için zaman kaybetmezsiniz ve mevcut depolama alanını daha verimli kullanırsınız.

Anket

Mutfak ve banyo yüzeylerinizi temizledikten sonra temiz ve dezenfekte olduğunu nasıl anlıyorsunuz ?

0 Oy Kullanıldı

Bu makale yardımcı oldu mu?