Unilever logo
Temizlik ve dekorasyon ipuçları için hemen kaydolun !

Tarz Sahibi Olmanın Yolları: Stil Rehberi

Tarzınızı nasıl bulacağınızı merak mı ediyorsunuz? Vereceğimiz basit ipuçlarını izleyerek stilinizi tanımlayabilir ve kıyafetlerinize nasıl iyi bakacağınızı öğrenebilirsiniz.

Güncellenmiş

Reklam
Tarz Sahibi Olmanın Yolları: Stil Rehberi

Dünyada milyonlarca farklı stil var. Hangisinin sizin stiliniz olduğuna kendiniz karar vermelisiniz. İşte stilinizi bulmanıza yardımcı olacak bazı tavsiyeler.

Kıyafetlerinizin Sizi Nasıl Yansıtmasını İstersiniz?

Gün içerisinde giydiğimiz kıyafetler bizlerle alakalı pek çok şey ifade eder. Aynaya her baktığınızda sizi mutlu edebilir, belki bir öğrenci belki de bir iş insanı olduğunuzu gösterebilir. Kendi tarzınızı yansıtan kıyafetler giymek, aynı zamanda özgüvenli hissetmenize de yardımcı olur. Kendinizi iyi hissettirecek ve gerçek tarzınızı yansıtacak kıyafetleri nasıl bulmanız gerektiğini bu yazıda bulabilirsiniz.

Geçmişinizi Tarzınıza Yansıtın!

Her birimizin geçmişte yaşadığı sayısız deneyim, sahip olduğu birbirinden farklı hobi ve atlattığı zorluklar var. Bu anılardan yola çıkarak kim olduğunuzu düşünün ve dolabınızda kişiliğinizin tüm farklı tonlarını gösterin. Diğer insanların sizin kim olmanızı beklediğinden çok, siz kim olmak istediğinize odaklanın.

Tarzınızı Yaratırken Yaratıcılığınızdan Yararlanın

Elbette kendiniz olmak, hoşunuza giden farklı örnekleri kendinize uyarlamayacağınız anlamına gelmiyor. Vitrinlerde veya internette sizin moda anlayışınızın konfor alanından uzak ama hoşunuza giden parçalarla mı karşılaştınız? Neden olmasın? Başka birinin üzerinde görüp çok yakıştığını düşündüğünüz bu kıyafetleri denemek sizi yeni ufuklara taşıyabilir. Siz de yapabilirsiniz!

Kıyafetlerinizi Sevin

Kıyafetlerinizin onlara aşık olduğunuz günkü kadar taze görünmesini sağlayın. İmzalı bir giysi parçasıyla tanınmak istiyorsanız veya tarzınız hassas öğelere dayanıyorsa, giysilerinizin iyi durumda olmaları gerekir.

Sadece deterjan kullanmak yerine çamaşır makinenize yumuşatıcı da eklemek onlara daha uzun ve canlı bir ömür verebilir. Kumaşın niteliklerine uygun şekilde Yumoş gibi özel formüllü ürünler kullanarak güzel kokan ve inanılmaz görünen kıyafetlerin tadını çıkarabilirsiniz.

Mutfak ve banyo yüzeylerinizi temizledikten sonra temiz ve dezenfekte olduğunu nasıl anlıyorsunuz ?

Reklam

Aslen yayınlandı