Unilever logo
Temizlik ve dekorasyon ipuçları için hemen kaydolun !

Giyinirken Kendi Tarzımı Nasıl Yaratırım?

Hergün nasıl hissettiğinize kendiniz karar verebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ilk şey sizi mutlu eden giysiler giymektir. Yazımızı okuyun ve siz de kendi tarzınızı oluşturmaya başlayın.

Güncellenmiş

Reklam
Giyinirken Kendi Tarzımı Nasıl Yaratırım?

Giyim tarzınızı başkalarının görüşlerine veya en son trendlere bırakmayın; kendi kıyafetlerinizi siz seçiyorsunuz ve onları üzerinizde taşıyorsunuz,bu yüzden onları gururla giymek de sizin hakkkınız. Giysilerinize yeterli bakımı yaptığınızda üzerinizde çok daha güzel duracaklardır, zaman giydiklerinizle harika hissetme zamanı!

En Sevdiğiniz Kıyafetleri Giyin!

Giysilerinize güvendiğinizde kendinizin en iyi versiyonu haline gelirsiniz. Cesur olun, dolabınızın kapısını açın ve konfor bölgenizin ötesine geçin. Her gün kıyafetlerinize güvenmek için neler yapabileceğinizi burada bulabilirsiniz.

  • Kalıpları yıkın. Gri bir dünyanın gerçek renklerinizin ortaya çıkışını engellemesine izin vermeyin. Öne çıkın, sabah işe gidip gelirken ya da spor salonundayken size enerji veren o en sevdiğiniz kıyafetleri kullanın.
  • Görmek istediğiniz değişimin kendisi olun. Kendiniz olarak giyinmeniz özgüveninizi artıracağı gibi çevrenizdeki herkesin kendine olan güvenini de yükseltecektir. Dışarıda sizi bambaşka biri gibi görüp fark edenler, değişimizinden ilham alacak ve aynı şeyi yapmak için daha fazla gayret gösterecektir.
  • Vizyonunuzu paylaşın.Bir arkadaşınızın üstündeki parça hoşunuza mı gitti? O parçayı ondan ödünç isteyin ve siz de dolabınızdan bir şeyler ödünç almalarına izin verin, böylece her ikiniz de stilinizi genişletmiş olursunuz.
Hatırlanması gereken en önemli şey başkalarının ne düşündüğü değil, kendinizin ne hissettiğidir. Eğer kıyafetinizi siz seçtiyseniz, onu çok severek ve kendinize güvenerek giyin. Kendi başınıza bir trend belirleyici olun.

Mutfak ve banyo yüzeylerinizi temizledikten sonra temiz ve dezenfekte olduğunu nasıl anlıyorsunuz ?

Reklam

  • Gizli silahınızı kullanın. İç çamaşırınız tam size göre ve hiç kimsenin ne giydiğinizi bilmesine gerek yok. İç çamaşırı, seksi, şanslı veya rahat hissetmenizi sağlar.
  • Birkaç enerjik kombini elinizin altında tutun. Enerjik bir güne uyandınız ve hızlı bir kombine mi ihtiyacınız var? O gün enerjinize hız ve bahar ferahlığı katacak bazı kombinlerin fotoğraflarını dolabınıza yapıştırın.
  • Giysilerin aşkına! Kıyafetlerinize biraz sevgi gösterin. İster bir çift kot pantolon, ister patlamış renkler içeren parlak bir elbise olsun, en sevdiğiniz parçaların olabildiğince uzun süre mükemmel görünmesini istersiniz. Giysilerinizin solmasını, yıpranmasını ve şeklinin bozulmasını engellemek istiyorsanız, yıkama sırasında Yumoş Uzman Renk Koruma gibi özel olarak tasarlanmış giysi bakım ürünlerini kullanmak işinizi kolaylaştıracaktır.

Aslen yayınlandı